O nás | MONACO GRANDPRIX Liptovský Mikuláš
O nás

Monaco Grand Prix v Závažnej Porube je 1. motokárová hala na Liptove.

Prvýkrát sme naštartovali 14. októbra 2004. Prvá dráha merala 264metrov. Od roku 2004 prešla mnohými zmenami. V roku 2007 sme ju predĺžili z pôvodných 264 metrov na 364 metrov, keď sme pristavili mimoúrovňovú časť dráhy.. No a v roku 2012 sme urobili momentálne poslednú zmenu na dráhe keď sme spustili 420metrov dlhý okruh, ktorý je prispôsobený pre nové motokáry s výkonom 9koní. Samozrejme stále sa snažíme zlepšovať , pričom kladieme dôraz na dobrú zábavu ale zároveň aj vysokú bezpečnosť zákazníkov.

Bar, v ktorom si môžete príjemne posedieť a zároveň počkať na jazdu, prešiel tiež mnohými zmenami. V súčastnosti máme kapacitu cca 40miest na sedenie, pričom nie je problém upraviť túto kapacitu podľa želania klientov až do cca 120 miest na sedenie.

Poriadame rôzne firemné akcie, oslavy narodenín a podobne, s možnosťou objednania teplej aj studenej kuchyne. Samozrejme v zime sa mžete zahriať širokou ponukou teplých nápojov (káva, čaje, horúca čokoláda, hot apple,...), a v lete sa môžete príjemne osviežiť širokou ponukou chladených nápojov (cola, fanta, sprite, džúsy, minerálka, ľadové čaje ako aj pivo Zlatý Bažant - Radler, Nealko radler, 10% , 12%, A Čapované NEALKO PIVO....).

Ako sme už spomínali, dráhu sme prispôsobovali pre naše nové motokáry s motormi Subaru, ktoré sú s výkonom 9koní. U nás nemusíte splniť žiadny limit, aby ste si mohli užiť jazdu na 9koňovej motokáre, dostanete ju automaticky od prvej jazdy.

Pre deti od 140cm máme pripravené detské motokáry s motormi Honda s výkonom 5koní. 

Na veľkých a detských motokárach je umiestnená časomiera, ktorá vám zmeria časy každého kola, výsledkovú listinu so môžete pýtať pri obsluhe motokár. Výsledkovú listinu tlačíme na požiadanie.

 

Tvorba webstránok a eshopov: FreeTech services 2013